yu-gi-oh

16. prosince 2007 v 18:50 |  Yu-Gi-Oh
Příběh:
Tento seriál je o jednom středoškolákovi, který je výrazný tím, že je mnohem menší než všichni ostatní.
Právě proto nemá zrovna nejvíce přátel, všichni ho šikanují. Ale jednoho dne dostal od svého dědečka milenium puzle,
které se podaří složit pouze tomuto chlapci Yugimu. Puzle má tvar obrácené pyramidy. Jakmile ho složí, bude se proměňovat na Yami Yuhiho,
který je mnohem sebevědomější a díky jemu získá Yugi mnohem více přátel. Yami Yugi je faraon Atem, ale ztratil paměť. Tento seriál je na epizody. V každé epizodě jde o něco jiného, ale všechny mají jedno společné hraje se v nich hra Duel Monsters.
Za pomoci karet mezi sebou bojují monstra. V poslední epizodě se faraon vrátí do svého světa 5000 let zpět od doby, ve které žil s Yugim. Vše bylo jako ve starověkém Egyptě. Egypt, faraoni a hlavně milénia. Každý z faraonů měl jedno.
Hra Duel Monsters se zde ale jen nehrála, nýbrž Monstra zde byla téměř živá. Bakura, hlavní postava poslední epizody zde získá také věc k vyvolání těchto Monster, v realitě Duel Disk a tím se snaží porazit faraony. Podařilo se mu získat několik milénií, ale jak to dopadlo, tak to se podívejte sami..
Ukázka:
Typ: 4 Seriály, Film
Žánr: Dobrodružný, Komedie, Drama, Fantasy, Shounen, Karetní
Vždy ve všední dny na animax ve 20:25 (minimax)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAtura KIRAtura | E-mail | Web | 10. července 2018 v 0:30 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

2 AnepwondegeKer AnepwondegeKer | E-mail | Web | 9. října 2018 v 3:36 | Reagovat

Poids est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pfizer-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama